•  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
  • .
    • OVERZICHT
    • ONZE ACTIES EN AANBIEDINGEN
    • ONZE NIEUWE MODELLEN
    • ONZE SERVICE
    • ONZE ACCESSOIRES
    • ONZE TWEEDEHANDS MINI’S
    • MINI FINANCIAL SERVICES
    • NIEUWS & EVENTS
    • CONTACT & TEAM
    • STAR RATINGS
 
 

Brussels Store East

 

CONTACT & TEAM.

 
 

BRUSSELS STORE EAST
Leuvensesteenweg 313
1932 Sint-Stevens-Woluwe (Zaventem)
Brussel

Tel: +32 2 721 64 64
Fax: +32 2 721 74 64
E-Mail: info@bse.net.MINI.be

Openingsuren:
RECEPTIE
van 7:30 tot 18:30u
(vrijdag 18u)
VERKOOP
van 8:30 tot 18:30u
(vrijdag 18u)
ZATERDAG
verkoop van 9:30 tot 17:30u
 
 
ONS TEAM
Alain Fischer Operations Director
Alain Fischer
Tel: 02 710 18 25
Fax:
E-mail: alain.fischer@bse.net.MINI.be


Morgane Rimbert Administratie
Morgane Rimbert
Tel: 02 721 64 64
Fax: 02 721 74 64
E-mail: morgane.rimbert@bse.net.MINI.be


Carlo Cammarata Verkoop nieuwe wagens
Carlo Cammarata
Tel: 02 710 18 24
Fax: 02 721 74 64
E-mail: Carlo.Cammarata@bse.net.mini.be


Alexis De Brabandere Verkoop nieuwe wagens en MINI Next
Alexis De Brabandere
Tel: 02 710 18 21
Fax: 02 721 74 64
E-mail: alexis.de-brabandere@bse.net.mini.be


Marie Van Breusegem Verkoop nieuwe wagens
Marie Van Breusegem
Tel: 02 710 18 22
Fax: 02 721 74 64
E-mail: marie.van-breusegem@bse.net.MINI.be


Thomas Faucq Verkoop nieuwe wagens
Thomas Faucq
Tel: 02 710 18 23
Fax: 02 721 74 64
E-mail: thomas.faucq@bse.net.mini.be


Michaël Ergot Verantwoordelijke Naverkoop
Michaël Ergot
Tel: 02 721 64 64
Fax: 02 721 74 64
E-mail: michael.ergot@bse.net.MINI.be


Eric Hoge Werkplaatsleider
Eric Hoge
Tel: 02 721 64 64
Fax: 02 721 74 64
E-mail: eric.hoge@bse.net.mini.be


Virginie Vanattenhoven Magazijn
Virginie Vanattenhoven
Tel: 02 721 64 64
Fax: 02 721 74 64
E-mail: Virginie.Vanattenhoven@bse.net.mini.be


Gaetan Rodriguez Body Shop Manager - Carrosserie Jean-Michel Martin
Gaetan Rodriguez
Tel: 02 720 05 82
Fax: 02 725 39 36
E-mail: gaetan.rodriguez@carrosserie-jmmartin.be