•  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
  • .
    • OVERZICHT
    • ONZE ACTIES EN AANBIEDINGEN
    • ONZE NIEUWE MODELLEN
    • ONZE SERVICE
    • ONZE ACCESSOIRES
    • ONZE TWEEDEHANDS MINI’S
    • MINI FINANCIAL SERVICES
    • NIEUWS & EVENTS
    • CONTACT & TEAM
    • STAR RATINGS
 
 

Brussels Store East

 

CONTACT & TEAM.

 
 

BRUSSELS STORE EAST
Leuvensesteenweg 313
1932 Sint-Stevens-Woluwe (Zaventem)
Brussel

Tel: +32 2 721 64 64
Fax: +32 2 721 74 64
E-Mail: info@bse.net.MINI.be

Openingsuren:
RECEPTIE
van 7:30 tot 18:30u
(vrijdag 18u)
VERKOOP
van 8:30 tot 18:30u
(vrijdag 18u)
ZATERDAG
verkoop van 9:30 tot 17:30u
 
 
ONS TEAM
Jan Bosmans Operations Director
Jan Bosmans
Tel: 02 710 18 20
Fax: 02 721 74 64
E-mail: jan.bosmans@bse.net.MINI.be


Cedric Cattebeke Verkoop nieuwe wagens en Diplomatic sales
Cedric Cattebeke
Tel: 0489 44 72 17
Fax: 02 721 74 64
E-mail: cedric.cattebeke@bse.net.MINI.be


Alexis De Brabandere Verkoop nieuwe wagens en MINI Next
Alexis De Brabandere
Tel: 02 710 18 22
Fax: 02 721 74 64
E-mail: alexis.de-brabandere@bse.net.mini.be


Alban Van Acker Service Advisor
Alban Van Acker
Tel: 02 721 64 64
Fax: 02 721 74 64
E-mail: alban.van-acker@bse.net.MINI.be


Michaël Ergot Verantwoordelijke Naverkoop
Michaël Ergot
Tel: 02 721 64 64
Fax: 02 721 74 64
E-mail: michael.ergot@bse.net.MINI.be


Eric Hoge Werkplaatsleider
Eric Hoge
Tel: 02 721 64 64
Fax: 02 721 74 64
E-mail: eric.hoge@bse.net.mini.be


Virginie Vanattenhoven Magazijn
Virginie Vanattenhoven
Tel: 02 721 64 64
Fax: 02 721 74 64
E-mail: virginie.vanattenhoven@jmmartin.net.bmw.be


Choka Drougas Receptie carrosserie
Choka Drougas
Tel: 02 772 08 20
Fax: 2 721 74 64
E-mail: athanasios.drougas@jmmartin.net.bmw.be